Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Uškrtil přítelkyni, naložil ji na kolečko a hodinu jezdil po předměstí Petrohradu

Ruští policisté zadrželi muže, který je podezřelý z vraždy své přítelkyně. Šestadvacetiletý Filip Grigorijev svou o dva roky mladší partnerku uškrtil podle všeho po noční hádce. Její tělo poté naložil na kolečko a vydal se za bílého dne zbavit se ho.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Uškrtil přítelkyni, naložil ji na kolečko a hodinu jezdil po předměstí Petrohradu

Grigorijev je podezřelý, že přítelkyni uškrtil motouzem poté, co se mezi partnery strhla hádka. Muž se následně chtěl zbavit těla, které naložil do kolečka a přikryl ho deskami. S nákladem se poté vydal za bílého dne do ulic předměstí Petrohradu.

В Янино таксист час катал тело девушки по району в строительной тележке

В Янино таксист час катал тело девушки по району в строительной тележке. Областная готика в это солнечное утро понедельника. 25-летний Филипп Григорьев поссорился с пассией и решил конфликт совсем неприемлемым способом — просто задушил. Когда всё закончилось, он понял, что сотворил, и устроил себе увлекательное роуд-муви: погрузил погибшую в тележку и отправился прятать труп. В итоге он оставил тело на 12-м этаже дома на Голландской улице. Его друг позвонил копам, Филиппа задержали. Атмосфера "Настоящего детектива" где-то рядом.

Zveřejnil(a) Mash/Мэш на Мойке dne Pondělí 25. května 2020

Jeho počínání zachytily bezpečnostní kamery. Na záběrech je vidět, že Grigorijev potkal i kolemjdoucí, kteří mu uvolňovali cestu. Že je v kolečku mrtvá žena, zřejmě netušili, případ policii totiž podle všeho ohlásil až Grigorijevův kamarád.

Zhruba hodinovou cestu s kolečkem ukončil muž ve 12. patře činžovního domu, kde se chtěl těla zbavit. Policie muže později zadržela a ve vazbě nyní čelí obvinění z vraždy.

Policie uvedla, že Grigorijev byl při činu opilý, ženu zbil a následně uškrtil. Podezřelý pracoval jako technik při hudebních koncertech. Vlivem koronavirové pandemie však o práci přišel a živil se jako taxikář.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků