Hlavní obsah

Řidič ujížděl Bratislavou v protisměru, málem se srazil s policií

Bratislavští policisté chtěli v pátek zkontrolovat řidiče osobního vozu, který však nezastavil a vydal se na zběsilou jízdu městem. Než se ho podařilo policistům zastavit, jezdil v hustém odpoledním provozu v protisměru, narazil do jiného auta a téměř se čelně srazil s policejním vozem.

Řidič ujížděl Bratislavou v protisměru, málem se srazil s policií

Hlídka chtěla v pátek odpoledne na Kohútové ulici v bratislavské čtvrti Ružinov zastavit vůz Fiat Marea. „Řidič však na výzvu policistů nezastavil a začal unikat,“ napsala policie na sociální síti.

Následovala honička bratislavskými ulicemi. „Na Trenčianské ulici narazil unikající řidič do stojícího vozidla značky Honda Civic. Policistům se podařilo řidiče zastavit až na Ivánské cestě,“ uvedla policie.

Policisté museli při zadržení řidiče použít hmaty, chvaty a pouta, aby muže zpacifikovali. „Bylo zjištěno, že řidič nevlastní řidičské oprávnění a má uložený zákaz řízení motorových vozidel. Dechová zkouška byla negativní,“ konstatovala policie.

Muž byl eskortovaný na policejní oddělení. Je podezřelý ze spáchání trestního činu maření výkonu úředního rozhodnutí

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků