Hlavní obsah
Slavný představitel Ramba Sylvester Stallone činí obvinění ze sexuálního obtěžování. Foto: Profimedia.cz

Obvinění ze sexuálního obtěžování čelí i Sylvester Stallone

Vlna obvinění známých osobností z showbyznysu ze sexuálního obtěžování zasáhla i představitele Rockyho Balboy a Johna Ramba. Britský bulvární list Daily Mail otiskl kopii údajné policejní zprávy z roku 1986 o sexuálním napadení 16leté dívky v Las Vegas Sylvesterem Stallonem. Herec to podle agentury DPA prostřednictvím své mluvčí důrazně odmítl.

Slavný představitel Ramba Sylvester Stallone činí obvinění ze sexuálního obtěžování. Foto: Profimedia.cz
Obvinění ze sexuálního obtěžování čelí i Sylvester Stallone

„Je to směšná, rozhodně falešná záležitost,” uvedla mluvčí Michelle Begaová v prohlášení, které agentuře zaslala. Dodala, že Stallone nikdy nebyl úřady ani žádnou osobou kvůli něčemu takovému kontaktován.

Podle údajné policejní zprávy 16letá dívka uvedla, že se s tehdy čtyřicetiletým hercem seznámila v jednom hotelu v Las Vegas. V jeho pokoji pak došlo k sexu. Stallone prý k tomu přizval i svého tělesného strážce, který dívku přinutil k orálnímu sexu. Následně jí pohrozili násilím, pokud o tom někomu řekne.

Dívka prý rovněž prohlásila, že se cítila být vystrašená a ponížená, ale oficiální oznámení učinit nechtěla. Nicméně se o události zmínila své kamarádce, která informovala policii.

Daily Mail vedle své vlastní zprávy zveřejnil kopii jedenáctistránkového policejního záznamu. Jeho pravost podle listu potvrdil bývalý policejní úředník, který už je v penzi, ale v té době vedl oddělení vyšetřující sexuální trestné činy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků