Hlavní obsah

Na letišti v New Yorku zatkli muže s bombou

Na letišti na newyorském Long Islandu policie ve čtvrtek tamního času zatkla muže, který se snažil na palubu letadla do Las Vegas pronést bombu. Následně muselo být asi 500 cestujících z terminálu letiště evakuováno. Oznámila to agentura AP.

Na letišti v New Yorku zatkli muže s bombou

V zavazadle dvacetiletého Stevena Noblese policisté během prohlídky scannnerem podomácky vyrobenou bombu a nůž. Po zatčení našli v jeho kufru ještě světlice a elektronické součástky. Mladík se hájil tím, že věci přinesl pouze na letiště a nechtěl je použít v letadle. Podle svých slov s nimi zamýšlel „udělat obrovský oblak kouře, blesky a velký randál“.

Soudkyně Kathleen Tomlinsonová Noblese odmítla propustit na kauci. „Jeho jednání je podivné. Nebyla bych klidná, kdybych ho v tuto chvíli propustila na kauci,“ řekla. Nobles se k soudu dostavil v černém tričku s obrázkem samopalu a zelenými světélkujícími lebkami. Hrozí mu až 20 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků