Hlavní obsah
Slovenský premiér Igor Matovič Foto: Pool, Reuters

Matovič se omluvil chlapci za kopačky. Sorry, napsal

Ve skupině na sociální síti o problémech mladých lidí se objevil status zoufalého mladíka, který obvinil slovenského premiéra Igora Matoviče z rozpadu svého dlouhodobého vztahu s dívkou. A premiér to nenechal bez reakce.

Slovenský premiér Igor Matovič Foto: Pool, Reuters
Matovič se omluvil chlapci za kopačky. Sorry, napsal

„V průběhu lockdownu si uvědomila, že je jí beze mě líp,“ napsal muž vystupující pod jménem Miky Majky.

Dotyčného překvapilo, když mu odpověděl přímo předseda vlády. „Sorry, kááámo,“ reagoval Matovič.

V diskuzi to však ministerský předseda od lidí schytal: má řídit zemi, strategicky a neúnavně řešit pandemii, a ne se na sociální síti vyjadřovat k srdečním záležitostem zhrzeného mladíka.

Sorry, Kaaamo,)

Zveřejnil(a) Igor Matovic dne Čtvrtek 7. ledna 2021

Matovič je známý tím, že je velmi aktivní na sociálních sítích, kde komentuje aktuální události. Když byl před Vánoci pozitivně testován na covid-19, tak se na sociální síti pravidelně objevovaly jeho statusy, v nichž například popisoval svou karanténu.

„Děkuji svým třem ženám (Matovič má dvě dcery - pozn. red.), které se o mě po celou dobu staraly. Ty desítky klop klop na dveře a za nimi položené něco fajn pod zub. Večeře a rozbalování dárků přes videohovor, rozhovory přes dveře a podobné karanténní zážitky zůstanou nezapomenutelné,“ psal tehdy předseda vlády.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků