Hlavní obsah
Foto: Ludmila Oravcová

Kanibalismus se sexuálním motivem opět děsí Němce

Německá policie vyšetřuje další případ kanibalismu se sexuálním podtextem. Obětí je berlínský učitel hudby (33). Pachatel - nezaměstnaný malíř - jej ubodal šroubovákem a rozřezal. K činu se záhy přiznal s tím, že chtěl části těla pojídat. Případ ve čtvrtek popsala média. Předešlou kauzu - vraždu počítačového specialisty - teprve letos uzavřel soud.

Foto: Ludmila Oravcová
Kanibalismus se sexuálním motivem opět děsí Němce

Policie nalezla ostatky mrtvého učitele hry na klavír v jeho bytě v berlínské čtvrti Neukoelln. Pachatel se k činu přiznal za několik dní.

Vyšetřovatelé uvádějí, že vrah a oběť krátkou dobu udržovali sexuální vztah. Zatím není známo, proč poměr skončil tak tragicky.

Malíř po činu tělo učitele naporcoval. Zvlášť, a to do lednice, uložil jeho vnitřnosti, mimo jiné srdce a ledviny. "Chtěl jsem vše sníst," uvedl pachatel do protokolu podle deníku Bild.

Muži se seznámili na internetových stránkách určených pro homosexuály. Německé sdělovací prostředky tvrdí, že vraždě předcházel sadomasochistický sex.

V SRN jde již o druhý podobný případ za poslední tři roky. Armin Miewes byl letos odsouzen k osmi a půl roku vězení za vraždu svého milence Bernda Brandese.

Výše uděleného trestu tehdy rozproudila v zemi dohady, jak stíhat podobné jedince. Miewess se totiž údajně se svou obětí na všem předem dohodl. [celá zpráva] Čin, včetně zmíněného souhlasu byl zdokumentován i na pořízeném videozáznamu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků