Hlavní obsah
 

Zloděj v USA ukradl pohřební vůz i s tělem zemřelého

Neznámý zloděj ve Spojených státech ukradl pohřební vůz, v němž se však stále nacházelo mrtvé tělo nebožtíka. Vozidlo se policistům podařilo nalézt druhý den, pachatel v něm ovšem unikal při divoké honičce, jež skončila nehodou a zatčením řidiče. Podle agentury AP se tělu uloženém v rakvi nic nestalo.

 
Zloděj v USA ukradl pohřební vůz i s tělem zemřelého

Celá epizoda začala ve středu večer místního času, kdy zloděj ukradl pohřební vůz značky Lincoln zaparkovaný před řeckým pravoslavným kostelem ve městě Pasadena poblíž Los Angeles. Podle místních médií pracovník márnice nechal vozidlo na ulici, protože zrovna stěhoval dalšího zemřelého do kostela.

Losangeleská policie se následně v hojně sdíleném vyjádření na twitteru snažila apelovat na zločincovu dobrou stránku. „Za všechna špatná rozhodnutí, která si v životě učinil, udělej alespoň jedno dobré a vrať zpátky zemřelého a rakev z (ukradeného Lincolnu) Navigatoru," napsali policisté.

Druhý den pak policii kontaktoval svědek, který ukradené vozidlo zahlédl. Situace se po příjezdu policejních vozů proměnila v honičku na dálnici, kterou následná havárie pohřebního vozu krátce zablokovala v čase ranní špičky.

Policie řidiče zatkla, podle AP však zatím není jasné, zda je to stejný člověk, který pohřební vůz ve středu ukradl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků