Hlavní obsah

Texas šokovala zrůdná vražda novorozence

Policisté v texaském San Antoniu v pondělí zatkli 33letou ženu, která zavraždila svého tříapůltýdenního syna. Matka tělo dítěte rozřezala a snědla některé jeho části. Na svých internetových stránkách to uvedl deník USA Today.

Texas šokovala zrůdná vražda novorozence

Policejní šéf William McManus popsal, že mohlo být slyšet spadnout špendlík v místnosti, kde šokovaní policisté Otty Sanchezovou našli. Novorozenec měl rozdrápaný obličej a bylo vidět mozek. Matka kus z něj pozřela, stejně jako tři prsty u nohou a další tělesné části. Policistům řekla, že ji k činu ponoukal ďábel našeptávač.

Sanchezovou objevili s bodným zraněním na hrudi a pořezaným krkem. „Zabila jsem své dítě,“ křičela dokola. Otec chlapce doma nebyl, před týdnem ženu opustil. V zadní části přízemního domku však pobývala ženina matka a sestra s dvěma dětmi.

Sanchezová, která skončila v péči lékařů, byla obviněna z vraždy. Její teta uvedla, že měla už dříve psychické potíže a několikrát byla umístěna na klinice. Úřady ženě stanovily kauci ve výši miliónu dolarů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků