Hlavní obsah

Schwarzenegger si na lyžích zlomil nohu

Kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger si v sobotu při lyžování v idažském Sun Valley zlomil nohu. Se zlomeninou stehenní kosti byl převezen do místní nemocnice, odkud byl po ošetření propuštěn. Po Vánocích ho čeká operace v Los Angeles.

Schwarzenegger si na lyžích zlomil nohu

"Až se guvernér vrátí do Los Angeles ze svého ohlášeného vánočního výletu, podrobí se operaci stehenní kosti," řekl guvernérův mluvčí Adam Mendelsohn. Samotný incident nepopsal, jen sdělil: "Nikdo jiný nebyl do nehody na lyžích zapleten."  

Schwarzeneggerova mluvčí Julie Soderlundová dodala, že guvernér byl v Sun Valley se svou ženou Marií Shriverou a čtyřmi dětmi. Kdy bude operován, neví. "Guvernérovi se daří dobře a těší se, že stráví Vánoce se svou rodinou," uvedla k jeho současnému stavu.

Arnold Schwarzenegger je podle ní dobrý lyžař. Areál Sun Valley je vyhledávaným lyžařským střediskem známých osobností. Je v něm i černá sjezdovka, nazvaná po Schwarzeneggerovi Arnoldův sjezd.

Od loňského prosince je to třetí Schwarzeneggerova zdravotní potíž. Loni musel být krátce hospitalizován kvůli srdeční slabosti. V lednu mu šili ret, když se na svém motocyklu srazil s autem. [celá zpráva] Schwarzeneggerovi v roce 1997 také operovali srdce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků