Hlavní obsah
T. J. Miller na premiéře snímku Emoji ve filmu v roce 2017. Foto: Mario Anzuoni, Reuters

Opilý herec T. J. Miller nahlásil, že jede ve vlaku s bombovou atentátnicí. Hrozí mu pět let

Americký herec Todd Joseph Miller byl obviněn kvůli úmyslnému ohlášení bombového útoku, kterého se údajně obával během své cesty vlakem. Policie kvůli herci známému pod zkráceným jménem T. J. Miller prohledala soupravu, žádnou bombu však nenašla. Pokud bude uznán vinným, hrozí mu až pětiletý trest vězení, uvedl web stanice BBC.

T. J. Miller na premiéře snímku Emoji ve filmu v roce 2017. Foto: Mario Anzuoni, Reuters
Opilý herec T. J. Miller nahlásil, že jede ve vlaku s bombovou atentátnicí. Hrozí mu pět let

Šestatřicetiletý herec známý z akčního filmu Deadpool či ze seriálu Silicon Valley zavolal na policejní tísňovou linku 18. března, když cestoval vlakem z Washingtonu do New Yorku. Operátorovi oznámil, že „žena s hnědými vlasy a šálem“ má ve vlaku výbušninu. Když mu po chvíli zavolal policista zpátky, mluvil o „červených vlasech a červeném šálu“. Žena se podle něho podezřele přehrabovala v kufříku, z něhož nic nevyndala, a Millerovi se zdálo, že chce zavazadlo ve vlaku zanechat.

Policisté vyvádějí herce T.J. Millera (v popředí v čepici) z vlaku. Snímek z videonahrávky

Foto: Profimedia.cz

Operátorovi se zdálo, že v hercově hlase slyší známky opilosti, a proto se jej zeptal, zda pil alkohol. Dostalo se mu odpovědi, že sklenku červeného vína.

Hrozí mu pět let vězení

Jeden ze členů posádky vlaku však vypověděl, že byl Miller opilý již při nástupu ve Washingtonu, ve voze dále popíjel a musel být kvůli svému stavu vyveden ze soupravy v New Yorku.

Do vyšetřování incidentu se zapojilo protiteroristické oddělení FBI a další čtyři policejní oddíly. Miller byl propuštěn na kauci a podle médií se k celé věci nevyjádřil. Pokud soud rozhodne, že se dopustil trestného činu, může být potrestán několika měsíci až pěti lety vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků