Hlavní obsah
Barrack Obama odchází z palubovky s roztrženým rtem. Foto: Reuters

Americkému prezidentu Baracku Obamovi v pátek protihráč při rekreačním basketbalu roztrhl ret. Zranění si vyžádalo 12 stehů. Novinářům to řekl prezidentův mluvčí Robert Gibbs.

Barrack Obama odchází z palubovky s roztrženým rtem. Foto: Reuters
Obama si roztrhl ret při basketbalu, má 12 stehů

"Při hře mu protihráč nechtěně vrazil loktem do rtu. Zdravotníci z Bílého domu mu pak zranění sešili 12 stehy," uvedl mluvčí. Dodal, že prezident byl ošetřen přímo v Bílém domě.

Zdravotníci americkému prezidentovi postiženou část obličeje lokálně umrtvili. Při šití použil jemnější vlákno, než je běžné. Vyžádalo si to sice více stehů, sešití je ale těsnější, a Obama tak na rtu bude mít menší jizvu.

Americký prezident, který je fanoušek sportů a kromě košíkové se věnuje ještě golfu, v pátek dopoledne využil volnějšího programu po včerejším Dni díkůvzdání. Šel si zahrát basketbal se svým asistentem Reggiem Lovem a některými členy své rodiny, kteří s ním do Washingtonu přijeli strávit svátky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků