Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Na pohřbu u Atlanty zastřelili dva lidi

Dva lidé byli zabiti a dva zraněni, když neznámý muž začal střílet po účastnících pohřbu devatenáctiletého Ryana Guidera, který byl zabit minulý týden. Zatím není známo, co bylo motivem útoku v městečku Stone Mountain u Atlanty.

Foto: Profimedia.cz
Na pohřbu u Atlanty zastřelili dva lidi

Mluvčí policie Mekka Parishová, uvedl, že neznámý muž přišel na parkoviště, kde byli účastníci pohřbu, a začali střílet.

„Každý s sebou praštil na zem,“ řekl CNN jeden ze svědků a dodal: „Všichni křičeli, řvali a utíkali.“ Chris Collier sdělil AP, že se schoval v křoví: Byl jsem opravdu vyděšen, myslel jsem, že všichni zemřeme.“ Jiní se ukryli pod auty.

Pastor Kenneth Samuel řekl: „Byly vypáleny výstřely a policie obklíčila kostel. Byl jsem šokován, tím, co se stalo.. Zrovna jsem skončil oslavnou řeč a snažil se co nejlépe hovořit k mnoha teenagerům o hodnotě života.“

Podle pastora se pohřbu účastnilo několik se set lidí.

Podle Parishové účastníci pohřbu střelbu opětovali a útočníka zabili, podle rozhlasové stanice WSB ale police stále pátrá po střelci. Identita obětí nebyla zveřejněna.

Guider byl zabit při loupeži. Zabil ho Marcus D. Ventress. Ventress ale není mezi šesti lidmi, kteří byli zadrženi po střelbě před kostelem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků