Hlavní obsah
Rapper Snoop Dogg Foto: Profimedia.cz

Na koncertu rappera Snoopa Dogga se zranilo 42 lidí

Přes čtyřicet mladých lidí bylo zraněno při pátečním koncertu amerického rappera Snoopa Dogga ve městě Camden v americkém státě New Jersey.

Rapper Snoop Dogg Foto: Profimedia.cz
Na koncertu rappera Snoopa Dogga se zranilo 42 lidí

Jeden z účastníků koncertu byl zraněn vážně, jeho stav byl již v sobotu stabilizovaný. Informovala o tom americká televize CBS. Příčinou neštěstí bylo prasklé zábradlí, kvůli němuž část davu spadla asi ze dvou metrů na beton.

„Zábradlí zničehonic prasklo a mnoho lidí naráz spadlo na beton," popsal nehodu pro CBS Tomáš Staško ze Slovenska. Podle dalšího z účastníků koncertu Španěla Pedra Gómeze měl jeden ze zraněných rozbitou hlavou.

Koncert Snoopa Dogga, který vystupoval spolu s dalším rapperem Wizem Khalifou, byl okamžitě ukončen. Záchranáři odvezli 42 lidí do pěti nemocnic. Podle místní policie šlo většinou o zlomeniny a modřiny, jeden z účastníků koncertu však utrpěl vážné zranění.

Podle svědků neštěstí zábradlí nebylo dostatečně pevné, aby udrželo tak velkou masu lidí, kteří se tlačili dopředu, aby si mohli pořídit snímek či video svých oblíbených rapperů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků