Hlavní obsah
Mary Richardsonová Kennedyová po boku svého manžela Roberta F. Kennedyho na snímku z roku 2009 Foto: ČTK/AP

Manželka Roberta F. Kennedyho ml. je po smrti, oběsila se

Mary Richardsonová Kennedyová, manželka právníka Roberta F. Kennedyho mladšího, byla ve středu ve svém domě v Bedfordu severně od New Yorku nalezena mrtvá. Podle amerických médií se oběsila. Richardsonová Kennedyová, která s Robertem již nežila, měla problémy s alkoholem i drogami, napsala agentura AP.

Mary Richardsonová Kennedyová po boku svého manžela Roberta F. Kennedyho na snímku z roku 2009 Foto: ČTK/AP
Manželka Roberta F. Kennedyho ml. je po smrti, oběsila se

Policie potvrdila, že tělo patří skutečně 52leté Richardsonové Kennedyové. Ve čtvrtek  by se měla uskutečnit pitva, která má objasnit příčinu smrti. Podle amerických médií se oběsila. New York Daily uvedl, že její tělo bylo objeveno ve stodole za rodinným domem.

Dům, kde našli mrtvou Mary Richardsonovou Kennedyovou.

Foto: Michelle McLoughlin, Reuters

Rodina tragédii potvrdila. "Hluboce litujeme smrti naší milované sestry Mary, jejíž tvůrčí duch bude chybět těm, kdož ji milovali," uvedl právník, který Kennedyovou zastupoval, když byla souzena kvůli jízdě pod vlivem alkoholu.

Richardsonová Kennedyová, která pracovala jako designérka a architektka, měla vážné problémy s drogami a alkoholem.

Mary Richardsonová Kennedyová po boku svého manžela Roberta F. Kennedyho na snímku z roku 2009

Foto: ČTK/AP

S Robertem, se kterým žila 16 let, měla čtyři děti. Byla jeho druhou manželkou. Synovec zavražděného amerického prezidenta Johna F. Kennedyho je prominentním právníkem, který se zabývá ekologickým právem. Jeho otec Robert F. Kennedy, někdejší senátor, byl zavražděn v roce 1968, tedy pět let po atentátu na bratra Johna F. Kennedyho.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků