Hlavní obsah

Komikovi z kanadského rozhlasového pořadu, který se v telefonátu vydával za francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, naletěla v sobotu kandidátka americké Republikánské strany na viceprezidentku Sarah Palinová. V rozhovoru mimo jiné uvedla, že by za osm let mohla kandidovat na prezidentku Spojených států.

Komik vydávající se za Sarkozyho nachytal Palinovou

Palinová zprávu o žertu na svůj účet rychle zveřejnila. "Guvernérku Palinovou mírně pobavilo, že se dostala do společnosti hlav států, včetně prezidenta Sarkozyho, a dalších celebrit, které se staly terčem tohoto komika," uvedla její mluvčí Tracy Schmittová.

Komik Marc-Antoine Audette ve svém pořadu nachytal například zpěváka kapely Rolling Stones Micka Jaggera, bývalého šéfa Microsoftu Billa Gatese i samotného Sarkozyho. Po rozhovoru s Palinovou v žertu vyjádřil naději, že mu jeho poslední kousek nezajistí cestu do věznice na Guantánamu na Kubě.

Na ní Spojené státy zadržují osoby podezřelé z terorismu a zařízení je terčem ostré kritiky organizací na ochranu lidských práv.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků