Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Kalifornská policie zastřelila muže poté, co ubil batole

Kalifornští policisté o víkendu zneškodnili 27letého muže, který na odlehlé silnici ubil batole, a to i přesto, že se mu v tom několik svědků snažilo zabránit. Podle CNN se nyní policisté snaží zjistit vztah mladíka vůči dítěti.

Foto: Profimedia.cz
Kalifornská policie zastřelila muže poté, co ubil batole

Incident se udál v sobotu večer na silnici mezi Fresnem a Sacramentem. Dodávka s dítětem zastavila na méně frekventované silnici po setmění v opačném pruhu, a upoutala proto pozornost kolem jedoucího staršího páru. Když se svědci přiblížili, viděli muže bijícího, kopajícího a dupajícího na dítě povalené na zemi.

Za chvíli na místě zastavila další auta. Lidé se násilníka snažili zastavit, ale tomu se je dařilo odrážet. Muž dítě bil i poté, co na místo v helikoptéře dorazili policisté. Strážci pořádku ho zastřelili.

Koroner okresu Stanislaus uvedl, že dítěti byl jeden až dva roky. Zasazené rány ho změnily k nepoznání a identifikováno bude muset být na základě testů krve a DNA.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků