Hlavní obsah
 

Brazilec přiznal vraždy 42 lidí. Kvůli adrenalinu „lovil” hlavně bělošky

Brazilská policie ve středu zatkla muže, který se přiznal, že v uplynulých deseti letech v Riu de Janeiru zabil 42 lidí. Sailson José das Graças byl zatčen krátce poté, co na předměstí ubodal ženu, uvedla televize Globo.

 
Brazilec přiznal vraždy 42 lidí. Kvůli adrenalinu „lovil” hlavně bělošky

Následně se přiznal, že zabil ještě 37 žen, tři muže a dvouletou holčičku. Policie to začala prověřovat a zatím potvrdila totožnost čtyř z nich.

Das Graças prohlásil, že své oběti sledoval několik měsíců, než udeřil. „Čekal jsem na příležitost dostat se k nim domů, abych mohl zabít,“ řekl.

Zadržený vypověděl, že zabíjení byl pro něj adrenalinový lov. Vybíral si hlavně bělošky, které škrtil. Tři muže prý zabil na objednávku.

Policisté vedou Sailsona Josého das Graças

Foto: Fabio Golcalves/Agencia O Dia, Reuters

Uvedl, že pokud ho někdy propustí z vězení, zabije znovu.

Policie se domnívá, že Das Graças je psychopat, který si užívá pozornosti sdělovacích prostředků. Jeho výpovědi je podle vyšetřovatelů potřeba řádně ověřit.

Podobný případ řeší brazilská policie od října také ve městě Goiania, kde se 26letý muž přiznal k nejméně 39 vraždám spáchaným během tří let. Pracovník ochranky se zaměřoval na bezdomovce, ženy a homosexuály. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků