Hlavní obsah

Univerzita Karlova pořádá virtuální Informační týden

Zájemci o studium na největší tuzemské univerzitě mají v tomto týdnu možnost dozvědět se všechny potřebné informace o studiu a přijímacím řízení na Univerzitě Karlově. Škola připravila pro své uchazeče od 2. do 6. února Informační týden Univerzity Karlovy ve virtuálním prostředí.

Univerzita Karlova pořádá virtuální Informační týden

Univerzita Karlova se již uchazečům představila například prostřednictvím Informačního dne, Dnů otevřených dveří či na veletrhu Gaudeamus. Nyní představitelé univerzity odpoví formou virtuální debaty na webových stránkách všem, kteří neměli možnost navštívit vysokou školu či veletrh pomaturitního studia osobně.

Webové stránky infotyden.cuni.cz nabízí čtenářům informace o podmínkách přijetí ke studiu, o studijních oborech, o přípravných kurzech, o ubytování studentů a mnohé další. Ve středu 4. února proběhne od 14:00 do 17:00 na webu i on-line diskuze s prorektorem pro studijní záležitosti, profesorem Janem Bednářem.

Rektor Univerzity Karlovy Václav Hampl k pořádání Informačního týdne UK dodává: "Vím, že správný výběr vysoké školy je pro všechny zájemce o studium velice důležitý a náročný krok, a proto se ho snažíme usnadnit tím, že poskytujeme dostatek potřebných informací, které jim v jejich rozhodování pomohou. Držím vám palce u přijímacího řízení!"

Na 17 fakultách (z nichž 14 sídlí v Praze, 2 v Hradci Králové a 1 v Plzni) Univerzity Karlovy studuje téměř 49 tisíc studentů, z toho 6 tisíc cizinců. Škola nabízí 300 akreditovaných studijních programů a 660 studijních oborů. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků