Hlavní obsah

Pardubické fakulty se v lednu představí novým uchazečům

Zájemci o studium na pardubické univerzitě budou mít od poloviny ledna možnost navštívit den otevřených dveří na šesti fakultách. Univerzita Pardubice připravila svým uchazečům podrobné informace o studijní nabídce. Například Fakulta chemicko-technologická v rámci dne otevřených dveří představí zbrusu nový areál, ve kterém jsou umístěny její učebny a laboratoře.

Pardubické fakulty se v lednu představí novým uchazečům

Během dnů otevřených dveří budou mít možnost zájemci o studium na vysoké škole v Pardubicích získat podrobné informace o studijní nabídce a přijímacím řízení pro akademický rok 2009/2010, o studijním zázemí a dalších podmínkách vysokoškolského studia a života na pardubické univerzitě, ale i o možnostech uplatnění po absolvování studia.

Součástí programu jsou i prohlídky zajímavých laboratoří a učeben fakult, areálu univerzitního kampusu, v němž se nachází také univerzitní knihovna, vysokoškolské koleje i menza, nový tělovýchovný areál a další komfortní zázemí pro studium a volný čas vysokoškoláků.

Některé fakulty nabízejí v prvních měsících roku 2009 přípravné kurzy, které by měly zájemcům o studium pomoci s přípravou na přijímací zkoušky. Ty i pro letošní rok jsou koncipovány tak, aby odpovídaly specifickému zaměření a požadavkům každé fakulty univerzity.

Zájemci o studium na Fakultě restaurování se sídlem v Litomyšli mohou podávat přihlášky ke studiu pouze do 16. ledna 2009. Většina ostatních fakult přijímá přihlášky do 28. února, Dopravní fakulta pak do 15. března a Fakulta elektroniky a informatiky až do 31. března.

Dny otevřených dveří na pardubických fakultách

Dopravní fakulta Jana Pernera - 15. ledna (10:00 univerzitní aula)
Fakulta zdravotnických studií - 15. ledna (15:30 areál v Průmyslové ulici)
Fakulta ekonomicko-správní - 16. ledna (10:00 a 13:00 univerzitní aula)
Fakulta chemicko-technologická - 20. ledna (10:00 nový areál fakulty v univerzitním kampusu)
Fakulta filozofická - 22. ledna (9:00 budova DB ve Studentské ul. 95)
Fakulta elektrotechniky a informatiky - 23. ledna (10:00 univerzitní aula)

Více informací o dnu otevřených dveří na fakultách pardubické vysoké školy naleznete zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků