Hlavní obsah

Nedostali jste se na VŠ? Řešení nabízí roční pomaturitní studium

Přišel vám od vysoké školy, na které jste se ucházeli o studium, dopis s obávaným „nepřijímám“? Jednou z variant, jak na nepřijetí na vysokou školu reagovat, je zvolit roční pomaturitní studium jazyků.

Nedostali jste se na VŠ? Řešení nabízí roční pomaturitní studium

Kurzy pomaturitního studia jazyků nabízí mnoho jazykových škol. Můžete si vylepšit znalost jazyka, ze kterého jste maturovali, a složit z něj v závěru kurzu státní zkoušku, nebo si svou kvalifikaci vylepšit o další jazyk.

Pomaturitní studium jazyků nabízí například jazyková škola EMPIRE. Studium zde umožňuje kombinaci s nultými ročníky, čili přípravnými kurzy na konkrétní fakulty, a neztratíte ani statut studenta. Můžete zde také absolvovat mezinárodní jazykovou zkoušku. Za kurz o rozsahu 680 lekcí zde zaplatíte 29990 Kč. Více informací naleznete na stránkách školy: www.empire-skola.cz.

Další jazyková škola, Presto, nabízí různé jazykové kombinace, například angličtinu spolu se španělštinou. Máte zde možnost navštívit bezplatnou ukázkovou hodinu. I zde můžete získat mezinárodně uznávané certifikáty a za kurz zaplatíte 29 600 Kč. Podrobněji se o jazykové škole informujte na stránkách www.presto.cz.

Další jazykové školy nabízející roční pomaturitní studium snadno naleznete na internetu, například s pomocí serveru www.jazykove-skoly.cz, který nabízí vyhledávání podle lokality. Při výběru jazykové školy zvažte také možnost získání jazykových certifikátů, dostupnost lekcí s rodilými mluvčími a počet studentů na lekcích (čím méně studentů na jednoho lektora, tím lépe).

Zvolíte-li pomaturitní studium jazyků v některé jazykové škole, nezapomeňte v průběhu studia myslet na to, kam se vydáte po ukončení kurzu. Budete-li se znovu hlásit na svůj vysněný vysokoškolský obor, nepodceňte včasnou přípravu na přijímací zkoušky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků