Hlavní obsah

Nabídky práce pro studenty techniky představí veletrh iKariéra na ČVUT

IAESTE (International Association for the Exchange of Students for Technical Experience), studentská organizace Českého vysokého učení technického v Praze, pořádá ve středu 9. března 2011 od 9.00 do 16.00 hodin již 17. ročník veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. Akce se bude konat v prostorách fakult elektrotechnické, strojní a stavební na ČVUT v Dejvicích (Technická 2, Technická 4, Thákurova 7 – Praha 6).

Nabídky práce pro studenty techniky představí veletrh iKariéra na ČVUT

Zahájení veletrhu proběhne v 9.00 hodin v Konferenční místnosti Fakulty strojní (Technická 4, Praha 6). Účastnit se jej bude ministr obchodu a průmyslu Ing. Martin Kocourek, zástupci společností a zástupci ČVUT.

"Ze současného vysokého zájmu společností o studenty technických vysokých škol, zejména ČVUT, je zřejmé, že takzvaná finanční krize je již věcí minulosti," uvedl Petr Pávek, koordinátor veletrhu iKariéra 2011 na ČVUT.

Letošního 17. ročníku veletrhu se zúčastní 82 českých i mezinárodních společností. Během celého veletržního dne budou probíhat také prezentace společností v přednáškových místnostech fakult.

Veletrhu iKariéra se každoročně zúčastní přes 5000 studentů ČVUT.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků