Na úvod se střetl domácí tým Prague NHL proti Šnekům Kohoutovice. Ačkoliv hosté přijeli bez dvou opor Nešpora a Skokana, na jejich místech byli úspěšní hráči z lavičky. Domácí hráči z Prahy však také nebyli kompletní a ani Vančurovi, úřadujícímu Mistru ČR v jejich dresu se v sobotu 9. října na domácí půdě nedařilo.

Praha od začátku ztrácela malý krůček, který nedokázala dotáhnout. Navíc poslední směna vyšla hostům, kteří v ní zvítězili 4:1. Kohoutovice tak překvapivě obrali Prahu o první dva body za vítězství 11:10.

V druhém utkání nastoupil proti Praze tým z posledního místa tabulky Most. Domácí hráči byly neúspěšným zápasem s Kohoutovicemi nalomeni a tak hned od úvodu šli hosté do vedení 3:1. Od druhé směny se domácí pokusili o zvrat. Závěr zápasu byl ale opět v režii hostů, kteří těsně zvítězili 11:10.

Závěrečný souboj Most proti Kohoutovicím sice celkově vyzněl lépe pro hráče z Brna, avšak průběh tomu nenapovídal. Kolaps Mostu v závěru utkání však stanovila výsledek 11:6 pro Kohoutovice.

V Dobré Vodě u Českých Budějovic se domácí hráči pokoušeli obhájit titul Mistra ČR v družstvech z roku 2009 proti druhému týmu 1. ligy Dragons Brno. Ve vyrovnaném souboji se štěstí nakonec přiklonilo na stranu hráčů z Brna, kteří si tak přivlastnili titul podruhé v historii. První titul získali Dragons v roce 2003.

Do Ostravy vyrazili týmy Uherčic a Žďáru nad Sázavou. Domácí dvakrát zvítězili a Uherčice porazili Žďár, čímž si zajistili třetí příčku v nejvyšší soutěži, když přeskočili Doudeen Team.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.