Hlavní obsah
Helena Vondráčková a její Velkobítešská hvězda slávy. Foto: archiv Oficiální fan klub Heleny Vondráčkové

Zpěvačka Helena Vondráčková se dočkala Velkobítešské hvězdy slávy

Velkého překvapení se dočkala v sobotu 20. února na Sportovním plese ve Velké Bíteši Helena Vondráčková, když jí byla udělena Velkobítešská hvězda slávy. Ta bude na počest zpěvačky umístěna před hotelem U Raušů ve Velké Bíteši.

Helena Vondráčková a její Velkobítešská hvězda slávy. Foto: archiv Oficiální fan klub Heleny Vondráčkové
Zpěvačka Helena Vondráčková se dočkala Velkobítešské hvězdy slávy

Sportovní ples, který se konal pod záštitou starosty města ing. Milana Vlčka, proběhl vůbec ve velkém stylu. Nejenže došlo k vyhlášení ankety Sportovec města, ale současně byla "za dlouhé noci se sladkým mámením" odměněna hvězda večera Helena Vondráčková.

Vedle ní si na jevišti zazpíval také Petr Bende a zahrály Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy a cimbálová muzika Grajcar. Tancechtivé návštěvníky však bavila i retro diskotéka Martina Hrdinky.

Plesového zpívání si Helena Vondráčková užívá v těchto dnech a týdnech nejen v Česku, ale také na Slovensku, kde je častým hostem v řadě měst. Koncem února a začátkem března ji však čeká také účinkování v muzikálu Mamma Mia!, který je uváděn v Kongresovém centru Praha, a spousta koncertů. Jeden z těch nejbližších se uskuteční 8. března v polské Poznani, kde naše populární zpěvačka vystoupí ve společné show s Marylou Rodowicz.

Zajímavé je i to, že ještě před Sportovním plesem ve Velké Bíteši se Helena Vondráčková zúčastnila v Praze dopolední živé nahrávky rozhlasového pořadu Tobogán, kde se vzpomínalo na legendárního textaře Zdeňka Borovce.

K dalším hostům Tobogánu, který moderoval Martin Hrdinka, patřili ještě textař Eduard Krečmar a herec Michal Pavlata. Ten zarecitoval některé Borovcovy texty (Přejdi Jordán, Zpívat jako déšť, Jsou svátky, Hříšník a fláma). Pořad se vysílal z pražského Divadla U hasičů, kde v publiku nechyběla ještě jedna slavná zpěvačka - Yvetta Simonová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků