Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Zloději v Berouně kradou navigace, specializují se na vozy Škoda Octavia

Zřejmě na objednávku někdo krade v Berouně navigace z vozů Škoda Octavia. Zloděj nebo zloději zatím ukradl tři navigace v ceně 27 tisíc korun. Po dopadení mu (jim) hrozí navigování za mříže.

Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Zloději v Berouně kradou navigace, specializují se na vozy Škoda Octavia

K vloupání do vozidel došlo z 8. 5. od 14:00 do 9. 5. do 6:30 hodin. Ve všech případech z nich zmizela multimediální zařízení s GPS navigací, stejné značky Columbus. Ke krádežím došlo v ulicích Kollárova, Švermova a Třída Míru. Škoda byla vyčíslena na částku 27 tisíc Kč.

„Policisté se domnívají, že pachatelé jednali na objednávku a s největší pravděpodobností okresem projížděli právě za účelem provedení sériových vloupání. Policie nepochybuje o tom, že se jedná o dílo stejných pachatelů. Zároveň nevylučuje, že se obdobného jednání mohli nebo mohou dopouštět i na jiných místech na území České republiky. Je také možné, že se pachatelé budou snažit odcizené navigace nabízet k prodeji,” informovala policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Číslo berounské policie je 974 872 700, volat lze i na linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků