Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Zlínským večerem ve stylu slavných bondovek provede Eva Perkausová

Night Shopping, tentokrát s podtitulem Royal, se ve Zlíně uskuteční v pátek 22. března od 19 do 23 hodin. Nabitý program slibuje kaskadérskou show i výškovou akrobacii, hudební vystoupení, módní přehlídku se známými modelkami a mnoho dalšího. Večerem provede moderátorka Eva Perkausová.

Foto: OZC Zlaté jablko
Zlínským večerem ve stylu slavných bondovek provede Eva Perkausová

V bondovský svět odvážných agentů a svůdných krásek se v pátek 22. března promění obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Večer bude totiž patřit jarnímu Night Shoppingu Royal, který v sobě spojí atraktivní nakupování se slevami a lákavý doprovodný program. Vše vypukne v 19 hodin, kdy návštěvníky přivítá scéna jako z akčního filmu a známá televizní moderátorka Eva Perkausová.

Jako inspirace k nákupům poslouží módní show, která předvede aktuální trendy v oblékání. Na přehlídkovém molu se přestaví řada modelek v čele s Miss Czech republic 2018 Kateřinou Kasanovou a Českou Miss Earth 2013 Monikou Leovou. 

 „K největším tahákům večera bude patřit agentská kaskadérská show CZECH STUNTS a výšková akrobacie v podání Aerial Straps Show,“ prozradil ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl. O hudební část programu se postará mladá talentovaná rapperka Sharlota.

K dokreslení atmosféry bude v prodejní pasáži zaparkovaná legenda – automobil Aston Martin DB9S. Mezi stylovým občerstvením rozhodně nebude chybět vodka s martini. Příležitost nakupovat za výhodné ceny bude až do 23 hodin.

Další informace na www.zlatejablko.cz.

Program večera:

Moderuje Eva Perkausková

19:00     CZECH STUNST – ZAHÁJENÍ AKCE – kaskadérská show, přestřelka

19:10 – 19:35     I. BLOK DFC FASHION SHOW   

19:40 – 20:00     hudební vystoupení SHARLOTA – vystoupení, rozhovor

20:15 – 20.45     II. BLOK DFC FASHION SHOW

21:00 – 21:15     AERIAL STRAPS – výšková akrobacie

21:30 – 22:00     III. BLOK DFC FASHION SHOW

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků