Hlavní obsah
Stanislav Zindulka, Iluzionisté Foto: GP-Art

Zindulka nebo Rybová a Zach? Zlínské divadlo zve na hvězdně obsazené komedie

Stanislav Zindulka, Linda Rybová, Roman Zach nebo Jan Dolanský – to jsou herecké osobnosti, které mohou diváci vidět na prknech Městského divadla Zlín hned zkraje nové 72. sezóny.

Stanislav Zindulka, Iluzionisté Foto: GP-Art
Zindulka nebo Rybová a Zach? Zlínské divadlo zve na hvězdně obsazené komedie

Stanislav Zindulka exceluje v hlavní roli stárnoucího herce chytajícího se na odpočinek v inscenaci Iluzionisté, která je na programu v sobotu 7. října v 19.00 ve Velkém sále. Chytrá komedie z produkce GP-Artu si klade otázku, zda má být divadlo pouhou zábavou, nebo místem provokativním a znepokojujícím. Příběh, který před diváky naplno rozehraje, však není jen o divadle, ale i o nás samých, je o iluzi divadelní i o té naší.

Divadlo Verze představí ve čtvrtek 26. října v 19.00 ve Velkém sále hvězdně obsazenou brilantní komedii podle nejlepší francouzské tradice Jméno s Lindou Rybovou, Romanem Zachem, Janem Dolanským a Janou Janěkovou ml. a Petrem Lněničkou. Hra nabízí vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení, je jako polštářová bitva omezenců, kteří jsou přesvědčeni o tom, že svá omezení už dávno překonali.

Když se úspěšný realitní makléř Vincent na večeři u své sestry Elizabeth, učitelky francouzštiny, a švagra Pierra, profesora literatury, svěří se záměrem dát svému synovi kontroverzní jméno, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena. Středostavovské předsudky jsou podle všeho přece jen větší, než se přítomní liberálové domnívali.

Vstupenky jsou už v prodeji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků