Hlavní obsah
Pánové si na workshopu vyrobí kožený opasek, dámy kabelku. Foto: Brašnářství Tlustý a spol.

Workshopy naučí brašnářskému řemeslu

Ve středu 30. ledna a v úterý 12. února proběhnou přímo v dílně Brašnářství Tlustý a spol. v Praze 10 další řemeslné workshopy. Tentokrát jsou určeny pro všechny, kdo si chtějí vyrobit kvalitní kožený opasek nebo sestavit dámskou kabelku.

Pánové si na workshopu vyrobí kožený opasek, dámy kabelku. Foto: Brašnářství Tlustý a spol.
Workshopy naučí brašnářskému řemeslu

Stát se na pár hodin designérkou a sestavit si vlastníma rukama koženou kabelku mají příležitost účastnice workshopu, který proběhne koncem ledna v brašnářské dílně v pražských Vršovicích.

„Na kreativním workshopu si účastnice pod vedením módní designérky Moniky Lepschy během dvou hodin sestaví svou vlastní MONI stavebnici - z předpřipravených kožených dílců si pomocí tkanic sestaví kabelku a navrhnou originální dekoraci. Účastnice si osahají všemožné materiály a vyzkouší si několik odvětví rukodělných prací,“ pozval na první z workshopů Ivan Petrův, ředitel Brašnářství Tlustý a spol.

Druhý z workshopů je určen pro všechny, kdo si chtějí vyrobit vlastní dvojitý opasek na míru. Pod vedením zkušeného brašnáře Adama Máčela vstoupí do světa řemesel a sami poznají, jaké to je udělat si kvalitní věc vlastníma rukama.

„I bez předchozích zkušeností si každý z účastníků workshopu odnese prvotřídní opasek s kvalitní nerezovou sponou. Během tří hodin projde všechny operace a sáhne si na stroje, které se v brašnářské dílně používají. Návštěvníci obou workshopů se mohou těšit i na občerstvení a pohodovou kreativní atmosféru přímo v naší dílně,“ řekl Ivan Petrův.

Cena workshopů je 3 490 korun a účastníci se na nich seznámí nejen s brašnářským řemeslem, ale na jeho konci si domů odnesou vlastnoručně vyrobenou kabelku nebo opasek. Vstupenky na workshopy je možné koupit online na stránkách brasnarstvitlusty.cz/cs/workshop/.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků