Hlavní obsah
Komentovaná prohlídka výstavy VýsUP Foto: Vlasta Červenková

Výstavou prací studentů a pedagogů v Galerii Sýpka provedou sami autoři

V současné době je ve valašskomeziříčské Galerii Sýpka k vidění výstava prací studentů a pedagogů ateliéru Design skla Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Den před koncem výstavy, ve čtvrtek 20. dubna v 16 hodin se v jejich prostorách uskuteční komentovaná prohlídka s autory.

Komentovaná prohlídka výstavy VýsUP Foto: Vlasta Červenková
Výstavou prací studentů a pedagogů v Galerii Sýpka provedou sami autoři

Po druhé vystavuje v Galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí ateliér Design Skla UTB ve Zlíně. V rámci komentované prohlídky, která se uskuteční s vystavujícími autory, se budou zájemci moci lépe seznámit s konceptem vystavovaných děl a zároveň si ujasnit celkový náhled na nejmladší vysokoškolský ateliér designu skla v České republice a na Slovensku.  

Výstavní projekt VýstUP je prezentací tvorby studentů i pedagogů. Studenti v galerijním prostředí vystavují site specific instalace, které byly vytvořeny přímo pro prostor Galerie Sýpka a samozřejmě zde prezentují i skleněné objekty.

Návštěvníci mohou zhlédnout díla Nikoly Kovalíkové, Jakuba Čecha, Jiřího Jedličky, Tomáše Krejčího, Heleny Ťapajnové, Adély Lakomé, Gabriely Lhotákové, Mikuláše Starého, i odborné asistentky Michaely Spružinové a vedoucího ateliéru Petra Stanického v projektu MySpace.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků