Hlavní obsah
Hody ve Vojkovicích začínají vždy s cimbálkou (foto z minulých hodů) Foto: Jiří Smutný

Vojkovice a Žabčice zvou na hody

Hned ve dvou obcích v židlochovickém regionu se ve dnech 11. až 13. srpna budou konat vavřinecké hody. Připravili je stárci, TJ Sokol Žabčice a TJ Sokol Vojkovice.

Hody ve Vojkovicích začínají vždy s cimbálkou (foto z minulých hodů) Foto: Jiří Smutný
Vojkovice a Žabčice zvou na hody

Ve Vojkovicích začnou hody v pátek 11. srpna jako obvykle v areálu fotbalového klubu posezením s cimbálovou muzikou. Začátek je ve 20 hodin. V 21 hodin dojde k předání hodového práva.

Sobotní taneční zábava se skupinou Relax začne ve 20 hodin. V neděli 13. srpna bude v 10:30 hodin sloužena v kostele sv. Vavřince hodová mše svatá. Ve 14 hodin vyjde krojovaný průvod obcí a po něm stárci zatančí moravskou besedu. Ve 20 hodin začne taneční zábava s dechovou hudbou Blučiňáci.

Taneční zábava v Žabčicích

V Žabčicích začnou hody v pátek taneční zábavou za restaurací Sport se skupinou Modul. V sobotu se tamtéž uskuteční taneční zábava se skupinou Merllin.

V neděli v 10:30 hodin začne hodová mše svatá v Lidovém domě. Ve 14 hodin vyjde krojovaný průvod stárků obcí s dechovou hudbou Sokolka ze Šakvic. Od 17 hodin bude na programu moravská beseda se Sokolkou, která bude vyhrávat až do 19 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků