Hlavní obsah
Foto: Vladimír Tauchman

Vítězka soutěže Missis Eurobabička 2015 je z Luhačovic

Finálový galaprogram celostátní oficiální soutěže Missis Eurobabička 2015 opět předčil očekávání. Do finále 26. září v Léčebných lázních Teplice nad Bečvou se probojovaly postupovými koly nejlepší babičky z Čech, Moravy i z Rakouska.

Foto: Vladimír Tauchman
Vítězka soutěže Missis Eurobabička 2015 je z Luhačovic

Dovolím si je krátce připomenout. Alena Jeřábková z Hodonína, Jana Mikulcová z Lázní Luhačovice, Ivana Jarolímková z Ústí nad Labem, Zdeňka Vítková ze Židlochovic, Ivana Baná z Uherského Brodu a Jana Tomandl z Vídně.

Ve čtyřech disciplínách - interpretace vtipu, veselé scénky babička s vnukem, volné disciplíny a závěrečné módní přehlídky předvedly výkony vysoké úrovně podepřené maximálním nasazením a kvalitní přípravou.

Soutěžícím zdařile sekundoval moderátor Josef Alois Náhlovský svými profesionálními improvizačními schopnostmi využil každou příležitost k navození dobré zábavy po celý průběh programu. To spolu s vystoupeními soutěžících a hudebním doprovodem tria J. V. Knápka se zpěvačkou Dášou Čočkovou bylo odměňováno spontánním potleskem přeplněného sálu.

Strhující průběh soutěžního programu přinesl závěrečný ortel s těmito výsledky :

- Na třetím místě skončila Zdeňka Vítková,

- druhá se umístila Ivana Baná,

- vítězkou a MISSIS EUROBABIČKOU 2015 České republiky se stala Jana Mikulcová.

Poděkování patří všem partnerům a za finanční podporu hejtmanovi Královéhradeckého kraje, hejtmanovi Ústeckého kraje. Dále divákům za spontánní podporu soutěžících, členům a členkám organizačního štábu za obětavou práci při organizování soutěžního ročníku.

Eurobabička 2015 končí, ať žije Eurobabička 2016. Přihlášky se přijímají do 30. dubna 2016.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků