Hlavní obsah
Foto: AVAROM DNABSEULB

Ve Zlatém jablku vystoupí kytarové uskupení s netradičním názvem Avarom Dnabseulb

Koncert pro všechny příznivce rockové hudby odehrají mladí hudebníci ze základní umělecké školy Morava již tuto sobotu v hlavní pasáži obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Jejich vystoupení začne v 15:00 hodin.

Foto: AVAROM DNABSEULB
Ve Zlatém jablku vystoupí kytarové uskupení s netradičním názvem Avarom Dnabseulb

Chlapecký kytarový soubor pod netradičním názvem AVAROM DNABSEULB (čteno pozpátku Bluesband Morava) představí ve Zlatém jablku nejen klasické a dobře známé hity (Canned Heat, Neil Young, Chuck Berry, Animals, Lynyrd Skynyrd), ale i další produkci, se kterou vystupují.

Jak o sobě sami říkají: „Jsme 7 statečných, kteří rozšiřují kvalitní hudbu mezi veřejnost“. Ve Zlatém jablku se představí pět hráčů z kompletního sedmičlenného složení, a to Jakub Uhrovič, Kryštof Turza, Tomáš Jambor, Jakub Kráčalík a Michal Bartík.

Koncert se koná v sobotu 14. července od 15:00 hodin ve Zlatém jablku a vstup je zdarma.

AVAROM DNABSEULB jsou hudebníci ze základní umělecké školy Morava, která je školou mladou z roku 2003. Má tři obory - hudební, výtvarný a literárně dramatický. Vyučuje v obcích v okolí Zlína a ve městě Zlíně. Zejména v menších obcích zaměřuje výuku na dodržení hudebních, řemeslných a místních kulturních tradic.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků