Hlavní obsah
Takto bude vypadat sál vrchlabské Střelnice před startem programu ... Foto: Ondřej Vylíčil

Ve vrchlabském kulturním domě Střelnice budou v sobotu "střílet" šipkaři

V sobotu 23. března se ve Vrchlabí uskuteční další významný podnik šipkařské sezóny 2019. V místním sále kulturního domu Střelnice se odehraje druhý z pěti letošní Masterů, které jsou pro krajské i republikové žebříčky bodově zvýhodněny.

Takto bude vypadat sál vrchlabské Střelnice před startem programu ... Foto: Ondřej Vylíčil
Ve vrchlabském kulturním domě Střelnice budou v sobotu "střílet" šipkaři

Program akce je tradičně nabitý soutěžemi různých druhů. Vše odstartují dámy, které v 9 hodin rozehrají předposlední hrací den 11. ročníku ligové soutěže družstev Královéhradecka.

Hodinu po nich přijdou na řadu také pánové, kterým vypukne turnaj TOP, do kterého nastoupí šestnáctka nejúspěšnějších hráčů východních Čech současnosti. Dále bude hned po skončení ženské ligy spuštěn také TOP turnaj žen, a to za účasti osmičky aktuálně nejlepších hráček kraje.

Nabité dopoledne nebude patřit pouze dospělým. V 9:30 hodin dostanou prostor děti potažmo mládež, kterou čekají minimálně dva individuální turnaje, a to ve dvou věkových kategoriích (žactvo a junioři).

A to není zdaleka vše. Po poledni přijde čas na individuální otevřené turnaje tzv. Nominační Mastery. K nim nastoupí dospělí, kteří ve dvou kategoriích (ženy, muži) odehrají nejprve turnaje jednotlivců a později i dvojic.

Všechny soutěže, vyjma ženské ligy a turnajů TOP, jsou otevřené a to znamená, že zapojit se mohou i neregistrovaní.

Další informace o podniku lze vyhledat na webové stránce události master.navrchol.cz.

Na organizaci akce se podílejí Unie šipkových organizací ČR, cestovní kancelář Luna Tour, společnost Willcap Trutnov, restaurant Švejk Vrchlabí a Město Vrchlabí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků