Hlavní obsah
Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý Foto: archiv Specialized

Ve Velkých Karlovicích se cyklisté utkají s olympijským vítězem Kulhavým

Seriál závodů Valachy Tour, který odstartoval v závěru dubna ve Velkých Karlovicích Valachy Duatlonem, bude mít pokračování. Druhou akcí seriálu se stane závod horských kol Bike Valachy, který v sobotu 13. července podpoří svou účastí také olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý Foto: archiv Specialized
Ve Velkých Karlovicích se cyklisté utkají s olympijským vítězem Kulhavým

"V pondělí 13. května jsme na závod BIKE VALACHY spustili registrace. Doporučujeme všem zájemcům, aby se přihlásili co nejdříve, protože počet míst je omezen na 600. Registrace probíhají na www.valachytour.cz,“ uvedl prezident VALACHY TOUR Vladimír Sušil.

Velkým lákadlem závodu bude vedle krásné tratě s četnými výhledy do malebné valašské krajiny také účast a autogramiáda olympijského vítěze z Londýna 2012 Jaroslava Kulhavého. Ten se v letošním roce v ČR oficiálně představí jen na dvou akcích – na květnovém Světovém poháru v Novém Městě na Moravě a následně právě při BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích.

Pro účastníky bude připraven také doprovodný program. “Společnost Specialized přiveze čtyřicet nejnovějších top modelů svých kol. Prvních čtyřicet zájemců si tak bude moci vyzkoušet zbrusu nové „spešly“ na trati závodu. K vyzkoušení bude připraven mobilní pump track z Bike parku Kyčerka, na němž dopoledne proběhne vložený rychlostní závod. Fotodokumentaci zajistí Nikon, Sony představí své akční kamery, k vyzkoušení budou outdoorové hodinky TomTom, profesionální sportovní výživu zabezpečí Nutrend a nové kousky do vašeho sportovního šatníku si budete moci vybrat u havajské značky Zoot,“ dodal Vladimír Sušil.

BIKE VALACHY je druhým dílem nového seriálu VALACHY TOUR, který pořádá karlovický Resort Valachy. Sportovcům nabízí příležitost srovnat síly s profesionály a získat atraktivní ceny v celkové hodnotě 750 tisíc korun.

BIKE VALACHY je klasický MTB maraton na kratších, ale přesto velmi náročných tratích. Delší varianta čítá 43 km s téměř 1700 metry převýšení, kratší má 27 km a 900 nastoupaných metrů.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků