Hlavní obsah
Atmosféra saunové noci ve Wellness Horal. Foto: Martina Žáčková

Ve Velkých Karlovicích mohou zájemci prožít Silvestra v sauně

Kdo by chtěl prožít příchod nového roku jinak než obvykle, bude mít letos příležitost ve Velkých Karlovicích. Tamní relaxační centrum Wellness Horal nabízí zájemcům oslavu spojenou s koupáním v termálních bazénech a saunováním za svitu svíček.

Atmosféra saunové noci ve Wellness Horal. Foto: Martina Žáčková
Ve Velkých Karlovicích mohou zájemci prožít Silvestra v sauně

Silvestrovská saunová noc zde začne v 18 hodin a skončí hodinu po půlnoci.

„Saunové noci pořádáme pro naše návštěvníky pravidelně každou první sobotu v měsíci a jsou velmi oblíbené. Proto jsme se rozhodli nabídnout lidem tuto možnost mimořádně i v poslední den roku. Kapacita Silvestrovské saunové noci je omezená, nutná je rezervace předem,“ láká ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Wellness Horal bude 31. prosince otevřeno pro širokou veřejnost do 18 hodin. Poté se jeho prostory uzavřou a budou vyhrazeny už jen pro návštěvníky Silvestrovské saunové noci.

Ti si mohou celý večer užívat koupání v termálních bazénech osvětlených svíčkami, relaxaci v saunovém světě a pro ty, kteří si chtějí protáhnout tělo, bude otevřeno i fitness centrum. V saunovém světě, v hlavní Sauně Dome, se návštěvníci mohou těšit každou hodinu na saunové rituály.

Relaxační centrum Wellness Horal je součástí karlovického Resortu Valachy s hotely Lanterna, Horal a Galik. Ty budou také pořádat silvestrovské oslavy, ubytování je zde ale již vyprodáno.

Ski areál Razula, který je součástí Resortu Valachy, bude v poslední den v roce otevřen jako každý jiný den, tedy od 8:30 do 17:30 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků