Hlavní obsah

Ve Valašském Meziříčí si posvítí na kruhy v obilí

Jsou kruhy v obilí pokusem o komunikaci mezi námi a mimozemskými civilizacemi? Jedná se o práci vtipálků? Způsobují piktogramy geomagnetické síly Země? Odpovědí na tyto otázky by mohla být přednáška historičky a badatelky Toničky Plíškové, která se uskuteční ve čtvrtek 9. prosince od 19.00 hodin.

Ve Valašském Meziříčí si posvítí na kruhy v obilí

Tonička Plíšková se výzkumem kruhů v obilí, ale i jiných paranormálních jevů seriózně zabývá řadu let. K problematice agrosymbolů vydala v roce 2006 také knihu Piktogramy v ČR a energetický systém Země. Podle statistik se Česká republika řadí co do počtu výskytu těchto jevů na druhé místo v Evropě.

„Paní Plíšková se ve svém pořadu zaměří na agrosymboly, které se objevily nejen v okolí Valašského Meziříčí a Nového Jičína, ale také v rámci celé Moravy. Návštěvníci zhlédnou film Viliama Poltikoviče Kruhy v obilí. Závěr bude patřit besedě s autorkou,“ popsala program přednášky vedoucí programového oddělení Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí Magda Siekliková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků