Hlavní obsah
Nehoda ve Vizovicích poslala sedmnáctiletého motorkáře do nemocnice Foto: HZS Zlínského kraje

Vážné nehody motorkářů na Zlínsku

Ke dvěma nehodám, při kterých utrpěli zranění motorkáři, vyjížděli 11. a 12. srpna zlínští hasiči. V obou případech došlo ke srážce s osobním autem.

Nehoda ve Vizovicích poslala sedmnáctiletého motorkáře do nemocnice Foto: HZS Zlínského kraje
Vážné nehody motorkářů na Zlínsku

Ve čtvrtek 11. srpna krátce před 11 hodinou byli hasiči povoláni do Vizovic. Došlo tam ke střetu osobního Citroenu C8 s motocyklem Honda.

"Ke srážce došlo v křižovatce. Sedmnáctiletý řidič motocyklu při ní utrpěl  středně těžké zranění  a byl převezen záchrannou službou do nemocnice," uvedl k nehodě mluvčí zlínských hasičů Ivo Mitáček s tím, že první pomoc poskytli mládenci právě hasiči. Ti také zajistili oba havarované stroje proti vzniku požáru a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny sorbenty.   

O den později v deset dopoledne, se telefon na centrále hasičů rozdrnčel znovu. Tentokrát si jejich pomoc vyžádala havárie ve Zlíně. V hlavních rolích opět nalezli auto a motorku. Nehoda se stala na křižovatce ulic Hornomlýnské a Podvesné XVVII u železničního přejezdu, kde se srazil Ford Fiesta s Yamahou.  I tentokrát z ní vyšel poražen motorkář, jehož poraněnou ruku na místě ošetřila posádka přivolané záchranky. Řidička Fiesty utrpěla psychický šok.

"Obě vozidla jsme zajistili proti požáru a úniku provozních kapalin," dodal Mitáček. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků