Hlavní obsah
Zemědělské Družstvo Foto: Matěj Sládek

Vánoční rockový koncert v Novém Bydžově

Na pátek 16. prosince připravil novobydžovský kulturní klub Mekka ve spolupráci s Bandaska & Dejvis Promotion opravdu výjimečný koncert na oslavu vánočních svátků.

Zemědělské Družstvo Foto: Matěj Sládek
Vánoční rockový koncert v Novém Bydžově

Ti, co čekají klasický dětský sbor zpívající koledy, asi bohužel zklameme, ale naopak potěšíme ty, co mají blíže k rokovější hudbě. 

Jako hlavní hvězda večera vystoupí přerovská legenda NSOS. Tihle kluci patří mezi špičku českého pop-punku a i právě proto jsme je vybrali. V končinách Královéhradeckého kraje NSOS jen tak k zastižení nejsou, takže pokud je chcete slyšet na živo a nechce se ¨vám cestovat moc daleko, je právě toto ta pravá příležitost.

Dalším hostem večera budou mladíci W.A.F. z Vysokého Mýta. Ty na Královéhradecku můžete potkat o poznání častěji než NSOS, ale v Novém Bydžově jejich pop-rockové skladby budete moci slyšet úplně poprvé.

Jako poslední host této „vánoční besídky“ vystoupí v Novém Bydžově již dobře známá partička Zemědělské Družstvo z Kratonoh. Jelikož je tato kapela známá svou propagací lásky a přátelství, jsou právě oni pro tuto akci jako stvoření.

A jak už to tak na Vánoce bývá, nebudou chybět ani dárky a cukroví, takže pokud budete mít chuť, přineste na ochutnávku i něco z vašeho pekařského umění.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků