Hlavní obsah
Městský úřad Valašské Klobouky Foto: Lenka Zvonková

Valašské Klobouky nabízejí možnost prezentace na svém webu

Právnické a fyzické osoby podnikající na území Valašských Klobouk, ale rovněž neziskové organizace, občanská sdružení a spolky mohou nyní využít nabídky Města Valašské Klobouky k prezentaci své činnosti na jeho oficiálním webu.

Městský úřad Valašské Klobouky Foto: Lenka Zvonková
Valašské Klobouky nabízejí možnost prezentace na svém webu

V nejbližších měsících letošního roku dojde totiž k postupné aktualizaci databází webových stránek, a tak je zde ideální prostor pro zahrnutí všech zájemců ze strany podnikatelského i neziskového sektoru.

Stačí poslat základní informace na e-mail podatelna@mu-vk.cz. Zveřejnění informací v sekcích Podnikatelé a Neziskové organizace je na webu www.valasskeklobouky.cz v rámci podpory podnikatelské i občanské sféry poskytováno bezplatně.

Zájemci z řad podnikatelů i organizací kulturního, společenského, sportovního, vzdělávacího a dalšího zaměření by měli ke zveřejnění poskytnout zejména následující informace:     
-    název firmy / organizace / sdružení
-    obor
-    popis hlavní činnosti a nabídky aktivit
-    provozní / otevírací doba
-    kontaktní osoba
-    adresa sídla / pobočky
-    telefon / fax
-    e-mailová adresa
-    webové stránky
-    v případě zájmu také logo či fotografii.

Podnikatelským a neziskovým subjektům, které jsou již zaregistrovány ve stávajících webových seznamech, doporučujeme provést kontrolu, zda uvedené údaje stále platí. V případě jejich změny prosíme o zaslání aktualizovaných informací, aby mohl web města poskytovat o vaší organizaci údaje správné a aktuální.

Sekce Podnikatelé a Neziskové organizace zaznamenaly již desetitisíce uživatelských přístupů, a tak jsou jistě atraktivním způsobem, jak dát o vaší organizaci vědět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků