V prvním utkání play-off Kralupy uhrály na vlastním ledě remízu

Novinky, Martin Tlustý

Už podruhé ve třech dnech nastoupili v sobotu na kralupský led hokejisté Jesenice. HK Kralupy s nimi v prvním zápase čtvrtfinále krajské ligy na domácím ledě remizoval 1:1.

Kralupský brankář Ondra Koblischke si v sobotu zachytal, a to tak, že velmi.

Do utkání s týmem z druhého místa tabulky domácí nastoupili s patřičným respektem. Skóre otevřel domácí Sobotka v jedenácté minutě, kdy během dvojnásobné přesilovky po přihrávce Mojžíše dokázal dorazit puk za záda jinak výborně chytajícího Jesenického Hinze.

Kralupy se poté takřka vůbec nepouštěly do útočných akcí, nýbrž velmi důsledně bránily. Většina zápasu s favorizovanou Jesenicí se totiž odehrávala spíše na polovině domácích.

Jednobrankové vedení dokázaly Kralupy udržet až téměř do padesáté minuty, kdy desítky minut odolávajícího Koblischkeho překonal Jesenický Borovička, kterému přihrávali Patera s Iblem.

Nerozhodné skóre vydrželo až do konce zápasu. Utkání přihlížely dvě stovky diváků, které oba týmy odměnily zcela zaslouženým potleskem.

Oba týmy se v odvetě střetnou již tuto neděli na stadionu ve Velkých Popovicích, a to od 12:45 hod.