Hlavní obsah
Patrik Purket vítězem v polské Ratiboři. Foto: BHC Most

V polské Ratiboři se na turnaji ve stolním hokeji nejvíc dařilo Patriku Purketovi

Letos poprvé zamířili mostečtí billiard-hockeyisté do zahraničí. Mostecká dvoučlenná minivýprava, složená ze zástupců konkurenčních klubů BHC Most a Old Friends Most, startovala v polské Ratiboři.

Patrik Purket vítězem v polské Ratiboři. Foto: BHC Most
V polské Ratiboři se na turnaji ve stolním hokeji nejvíc dařilo Patriku Purketovi

Místní turnaj byl zařazen do hodnocení WTHA Tour jen jako Challenger, zároveň byl ale součástí Polského poháru a tak startovní listina čítala hned 106 hráčů a hráček reprezentujících Polsko, ČR a Bulharsko.

Patrik Purket (Old Friends Most) prošel celým turnajem bez zaváhání a s bilancí 6-0-0 se stal celkovým vítězem. Těsně za medailovými pozicemi na čtvrtém místě skončil se zápasovým skóre 5-0-1 Jakub Hasil (BHC AB STAIN Most).

Hned v dalším týdnu cestuje výrazně početnější sestava do belgického Flobecqu. Kromě turnaje Belgian Open, kategorie Master, se zde představí družstva 8. ZŠ Most a 10. ZŠ Most ve Schools Challenger – mezinárodním finále Ligy škol. Mostečtí žáci se mohou turnaje zúčastnit i díky finančnímu přispění města Mostu.

Volnější program má nyní šprtec naopak v domácích soutěžích a to až do druhé poloviny dubna. Průběžně se hrají pouze zápasy místní třetí ligy, které ve třetím kole přinesly tyto výsledky: Haluzáci 8. ZŠ Most – BHC 15. ZŠ Most „B“ 3:5, KSH StarColor ZŠ Meziboří – Real Draci 18. ZŠ Most 9:0 a 2:7. Na čele tabulky je i nadále BHC 4. ZŠ Most.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků