Hlavní obsah
Foto: Ondřej Smolka

V M-klubu ve Valašském Meziříčí propukne pravé metalové peklo

V M-klubu ve Valašském Meziříčí se na sobotu 12. března připravuje pravé metalové peklo. Na tradiční mejdan tentokrát přijaly pozvání exkluzivní smečky Hannibal Lecter, Pop-Porn, Sunset Trail, Barricade a Cohorta. Začátek akce je ve 20 hodin a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Foto: Ondřej Smolka
V M-klubu ve Valašském Meziříčí propukne pravé metalové peklo

Na tradiční metalový večírek tentokrát do meziříčského M-klubu dorazí celkem pět kapel tvrdšího žánru.

Pozvání přijala Křetínská legenda Hannibal Lecter, která nepodléhá žánrovým trendům. Ať už hudebním nebo těm spojeným s image. Stále divákům nabízejí nu-metal-corovou linii – podladěné kajtry, dunivou a ničivou basu, úderné bicí a charismatický vokál. Návrat hlásí drum’n’bass-metalcorová parta Pop-Porn z Havlíčkova Brodu, jenž mísí tvrdší rockové styly se styly elektronické a taneční hudby a klade důraz na kvalitu hudby.

Párty to bude vážně pekelná, neboť zahrají také hardcore-punkoví Barricade z Kroměříže. Zkušení matadoři této hudební scény. Jejich zatím poslední hudební počin je album Resistance z roku 2013 a mimo jiné vystoupili v průběhu kariéry po boku několika zahraničních kapel Laberinto, Tagada Jones, Art Of Fear či Insane.

Čtvrtou partou, která to ve Valmezu rozjede jsou pětičlenní Sunset Trail z Olomouce, která se za dobu svého působení měla čest sdílet pódium s kapelami jako Texas in July, Crossfaith i Evergreen Terace. V současné době vydali singl Seconds of Life a nejnovější Underneath the Sun.

Celý mejdan Hell in M-klub zahájí hardcore-metalová smečka Cohorta z Nového Jičína.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků