Hlavní obsah
Foto: Martina Váňová

Tradiční jarní setkání sběratelů všech oborů v Polici nad Metují

V sobotu 18. března se na sále Pellyho domů v Polici nad Metují uskuteční první letošní setkání sběratelů. Setkání již tradičně bez omezení specializací, setkání sběratelů všech myslitelných „věcí“ a oborů. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout velice pestrou nabídku nejen místních sběratelů.

Foto: Martina Váňová
Tradiční jarní setkání sběratelů všech oborů v Polici nad Metují

Setkání, které pořádá Klub sběratel Policka, který působí pod Muzeem papírových modelů, se uskuteční na sále Pellyho domů od 8 do 13 hodin. K vidění budou mince staré i nové, české i cizí, známky, pohlednice, zápalkové nálepky, odznáčky, knihy, pivní etikety, obaly od čokolád, ubrousky, známky a další.

Klub sběratelů Policka na letošní rok vydal dva typy kapesních kalendáříků a plánuje vydat další zápalkovou dárkovou kazetu s motivy Policka.

Na setkání jsou srdečně zváni všichni návštěvníci, které těší pohled na staré vzácnosti. Všichni návštěvníci obdrží volnou vstupenku do Muzea papírových modelů v Polici nad Metují, kde mají místní sběratelé místnost se stálou expozicí, ukázkou sbírkových předmětů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků