Hlavní obsah
Eva Matějovská Foto: David Sklenář

Zpěvačka Eva Matějovská vydává nový singl pod taktovkou Ondřeje Škocha (Chinaski) a představuje k němu videoklip.

Eva Matějovská Foto: David Sklenář
Talentovaná zpěvačka vydává nový singl

Eva Matějovská strávila tři týdny v nemocnici s mononukleózou, nepříjemná nemoc ale nemůže mladé talentované zpěvačce z Nové Paky zabránit v budování slibně se rozvíjející kariéry. Hned po propuštění z hospitalizace přichází s novým singlem, jehož produkce se ujali Ondřej Škoch a Music Cluster, platforma pomáhající mladým umělcům plnit si své hudební sny.

K novému singlu V pohádkách Eva představuje také videoklip. „Při natáčení jsem stála dlouhé minuty v ledové vodě Adršpašského jezera v 5 hodin ráno a možná jsem si tím oslabila imunitu. Doufám tedy, že výsledek stojí za to a videoklip se bude líbit,“ směje se Eva, které dobrou náladu jen tak něco nezkazí.

Autorkou textu písně V pohádkách je Eva Wortnerová, natáčení videoklipu se ujal Zdeněk Sopůšek, o make-up a styling Evy se při natáčení starala Adéla Anděla Bursová a hudbu složil Ondřej Škoch. „Eva je velmi talentovaná a pracovitá mladá dáma s hlasem, který se snadno prosadí i přes burácející kapelu. Baví mě její nasazení a profesionální přístup ke zpěvu,” řekl.

„Na spolupráci s Ondrou je skvělé to, že je nejen výborný muzikant, ale zároveň skladatel, který sleduje současné moderní hudební trendy," chválí také Eva Matějovská mnohostranného hudebníka a producenta, se kterými si mimo jiné i postavila vlastní rockovou kapelu.

„Je to úžasně lidský a přátelský člověk. Vážím si toho, že i přes velké časové vytížení je ochoten mě ve volných chvílích doprovodit na mých koncertech,” dodala stále ještě 17letá zpěvačka. Osmnáctiny oslaví v únoru příštího roku a již nyní připravuje k této příležitosti koncert pro své fanoušky. Podrobnosti budou již brzy uveřejněny na jejích webových stránkách

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků