Hlavní obsah
Foto: archiv Markéty Harasimové

Spisovatelka Markéta Harasimová přijede do Rychnova nad Kněžnou

Městská knihovna v Rychnově nad Kněžnou chystá setkání se spisovatelkou Markétou Harasimovou. Akce se uskuteční 21. září od 18:00 hodin v Peclově divadle – v malém sále.

Foto: archiv Markéty Harasimové
Spisovatelka Markéta Harasimová přijede do Rychnova nad Kněžnou

Markéta Harasimová je spisovatelka, publicistka a scenáristka na volné noze. Na kontě má aktuálně dvanáct titulů a je členkou české sekce AIEP - asociace autorů detektivní a dobrodružné literatury.

Autorčiny prózy řeší komplikované mezilidské vztahy na pozadí často ožehavých problémů současné společnosti. Na literární dráhu vstoupila Harasimová v patnácti letech a dnes již píše na plný úvazek.

Začala dívčími romány, po nichž následovala tvorba pro ženy a v současně době se propracovala ke knihám s kriminální tématikou, které se pohybují až na hranici thrilleru. Její romány jsou k sehnání ve většině knihoven a úspěšně se prodávají v Česku i na Slovensku.

Harasimová také hojně navštěvuje knihovny i jiná místa s autorským / scénickým čtením a talkshow nebo besedami. Často spolupracuje i se známými osobnostmi. Na motivy její knihy Sametová kůže aktuálně vzniká scénář k natáčení celovečerního filmu pod stejným názvem, jehož je spoluautorkou.

Vstupné na akci v Rychnově nad Kněžnou činí 30 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků