Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Soused si fotil koupající se dívku, hrozí mu až tři roky vězení

Pohledu na nahé tělo své osmnáctileté sousedky zřejmě neodolal čtyřicetiletý muž v jedné z obcí na Uherskohradišťsku. Muž si několik večerů vzal žebřík, přelezl přes plot a dívku si začal fotit při koupání. Když dívka zahlédla záblesk, přivolala otce. Ten neváhal a vše nahlásil na policii.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Soused si fotil koupající se dívku, hrozí mu až tři roky vězení

Když se dívka ve vaně sprchovala, najednou uviděla záblesk a v okně přízemní koupelny zahlédla stříbrný fotoaparát. Začala proto křičet na své rodiče, kteří byli doma. Rodiče ihned vyběhli na zahradu, nikoho však už nezastihli. Když se pak vrátili domů, dcera jim řekla, že něco podobného v okně koupelny blesklo už před pár dny, ale tehdy tomu nevěnovala pozornost a myslela si, že se jí asi něco zdálo.

Otec osmnáctileté slečny oznámil tyto události uherskohradišťským policistům, kteří začali prověřovat zjištěné informace a hledat pachatele. Po několika dnech se potvrdilo počáteční podezření. Šmírovat a fotit koupající se slečnu chodil muž ze sousedství.

"Při výslechu se čtyřicetiletý muž přiznal, že onoho večera, stejně jako i několik večerů předchozích, vzal žebřík, přelezl přes něj plot k sousedům a chodil se na dívku dívat a fotit jí. V těchto dnech uherskohradišťští policisté sdělili muži z obce na Uherskohradišťsku podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody, za což u ze zákona hrozí až tři roky vězení," dodala policejní mluvčí Aleš Mergental.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků