Hlavní obsah
Víkend ve Ski areálu Razula zpestří jelítka, jitrnice, škvarky a výpečky se zelím. Foto: Ski areál Razula

Ski areál Razula láká na zabíjačkové hody

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích zahajuje ve čtvrtek 3. února další ze série gurmánských víkendů, tentokrát zasvěcený valašské zabíjačce. To v kombinaci s nynějšími ideálními sněhovými podmínkami a příznivou předpovědí počasí slibuje pro nadcházející víkend mimořádné lyžařské zážitky.

Víkend ve Ski areálu Razula zpestří jelítka, jitrnice, škvarky a výpečky se zelím. Foto: Ski areál Razula
Ski areál Razula láká na zabíjačkové hody

Na sjezdovkách leží zhruba 50 centimetrů sněhu. Běžkaři mohou využít tratě v celkové délce 10 kilometrů v horní části Velkých Karlovic, v údolí Léskové, kde je upravena trasa od sjezdovky Machůzky až po hotel Horal.

„V týdnu jsme sjezdovky zasněžovali, připadl také přírodní sníh. Pokud se navíc podle předpovědi počasí trochu oteplí a připadne díky tomu ještě další sníh, mohou se lyžaři těšit na opravdu pěkný víkend. Navíc jim ho zpříjemníme v Gril srubu Razula, kde od čtvrtku do neděle pořádáme vepřové hody. Podávat se budou nejrůznější zabíjačkové speciality – od ovarové polévky přes jitrnice, jelita, tlačenku a škvarky až po vepřové výpečky se zelím,“ láká šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

Ski areál zároveň upozorňuje návštěvníky, že tentokrát výjimečně bude v neděli kvůli soukromé akci sjezdovka Razula otevřená pouze do 12 hodin. Dopolední skipas tak bude v prodeji za zvýhodněnou cenu 250 korun.

Ski areál Razula je v provozu denně od 9 do 16 hodin. Denně kromě neděle od 18.30 do 21 hodin nabízí večerní lyžování na sjezdovce Razula. Ve středu, pátek a sobotu se ve stejných časech lyžuje také na sjezdovce Horal.

Ve ski areálu nadále platí bonusová akce Lyžuj a plav, díky které lyžaři při zakoupení alespoň půldenního skipasu Razula nebo celodenního skipasu Horal získají hodinový vstup zdarma do termálních bazénů u sjezdovky Horal. Ty tvoří 20 metrů dlouhý plavecký bazén, zábavně relaxační bazén s vodními atrakcemi a dětský bazének. Jejich voda je obohacována o mořskou sůl a dohřívána až na 36°C.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků