Hlavní obsah
Foto: Adéla Kubaštová

Program vzdělávání osloví projektanty, architekty, investory a odborníky ze stavební praxe

Baumit Akademie je program vzdělávání, zahrnující soubor odborných krajských konferencí s aktuálními tématy, které jsou určeny pro projektanty, architekty, investory a odborníky ze stavební praxe, ale také řadu dalších regionálních seminářů, které jsou zaměřené na zpracovatele stavebních materiálů.

Foto: Adéla Kubaštová
Program vzdělávání osloví projektanty, architekty, investory a odborníky ze stavební praxe

Krajské konference Baumit

Téma konferencí Baumit Akademie 2017 je „Získejte nový pohled na navrhování fasád“. Účastníkům bude představena BIM – technologie, moderní a efektivní proces tvorby stavebního projektu, jehož potenciál lze využít v celém životním cyklu budovy – od návrhu přes výstavbu až po její používání.

Budou seznámeni s aplikacemi, které jim usnadní výběr fasádních systémů či kreativních povrchů a zrychlí proces rozhodování investora, s produktovými novinkami pro oblast fasád a s nejnovějšími změnami podle nové požární normy. Tato témata přivítají především projektanti, architekti, investoři a odborníci ze stavební praxe.

V Praze proběhnou konference rovnou dvě, a to v únoru a březnu, a dále bude možné se přihlásit na únorové konference v Brně, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Ostravě a Plzni.

Konkrétní termíny, podrobný program konference a možnost přihlásit se naleznete na webové stránce www.baumitakademie.cz. Účast na krajských konferencích je bezplatná.  

Regionální semináře Baumit

Cílem společnosti Baumit je dodávat prvotřídní materiály a špičková řešení. Proto jí také záleží na tom, aby byly následně bezchybně zpracovávány. Pro realizační firmy a drobné zpracovatele jsou tedy připraveny regionální semináře. Zpracovatelům poskytují technické informace a technologické postupy zpracování materiálů Baumit pro fasády, omítky, potěry a pro oblast lepení obkladů a dlažeb.

Na závěr získá každý účastník certifikát o účasti a protokol o zaškolení. Semináře pro zpracovatele se konají po celé republice a jejich témata, termíny a možnost přihlásit se naleznete na webové stránce www.baumitakademie.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků