Hlavní obsah
Bílá jako sníh, černá jako káva Foto: Alena Zavoralová

Přijďte si do poličského muzea vyrobit vánoční dárek pro své milované

Romantický jehelníček, pletení a háčkování - tak bude vypadat vánoční tvoření v poličském muzeu v sobotu 9. prosince. Návštěvníci si budou moci vyrobit dárek pro své blízké a zároveň se naučit ručním pracím.

Bílá jako sníh, černá jako káva Foto: Alena Zavoralová
Přijďte si do poličského muzea vyrobit vánoční dárek pro své milované

Pokud patříte mezi milovníky ručních prací, rádi se díváte nebo sami rádi vyrábíte, přijďte si i vy 9. prosince od 13.00 do 15.00 hodin vyzkoušet svoji zručnost, vždyť dárek v podobě jehelníčku je krásný. Navíc dílna bude doplněna ukázkou prací místních dam, které budou paličkovat, háčkovat, plést a pokud budete chtít, vše vás ochotně naučí.

Vezměte svůj neoblíbenější hrníček nebo skleničku a přijďte k nám. Společně jej proměníme na romantický jehelníček. Ten je ideálním spojením tří materiálů, které prezentujeme na vánoční výstavě a to textil, porcelán a káva.

Zároveň si během příjemného odpoledne prohlédnete vánoční výstavu Bílá jako sníh, černá jako káva a nasajete předvánoční atmosféru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků