Hlavní obsah
Přihlašte svůj tým Foto: Pavel Kvapil, PLMF

Pražská liga malého fotbalu eviduje pro jarní část dvojnásobný počet přihlášek

Pražská liga malého fotbalu (PLMF) sbírá přihlášky pro jarní sezónu a již nyní jich má dvojnásobný počet oproti přihláškám na sezónu podzimní. A další týmy se mohou ještě přihlásit.

Přihlašte svůj tým Foto: Pavel Kvapil, PLMF
Pražská liga malého fotbalu eviduje pro jarní část dvojnásobný počet přihlášek

Oproti podzimní části přichystalo vedení PLMF jednu novinku. Nejvyšší soutěž bude hrát 12, nikoliv 13 týmů, jak tomu bylo na podzim. Kromě mužstev, která odstoupila již v průběhu ligy, tedy FC Stars 2012 a Děravý gumy, soutěž nadále nebude hrát "béčko" Krementů a také tým FC Colectic, který požádal o přeřazení do nově vzniklé druhé ligy.

Nováčky v první lize a v PLMF obecně tak budou FC Royal Group, FC Cascos a Elektro CF. Ostatní týmy podzimu tak v nejvyšší soutěži PLMF uvidíme i na jaře. Titul budou obhajovat United Prague, kteří však při obhajobě nebudou mít snadnou práci. Na útok na titul jistě pomýšlejí i T.M.F. Praha nebo Grand Team Ludeco, kterým premiérové prvenství o kousek uniklo. Velkou neznámou pak samozřejmě představují nové týmy.

Od jara také budou podle nových pravidel utkání rozhodovat vždy dva sudí, každý pověřený jiným týmem. I na jaře ale budou mít zástupci jednotlivých mužstev možnost vysílat na zápasy tzv. delegované rozhodčí. Soutěžit se bude opět o poháry, medaile či finanční odměny.

Pokud tedy i vy máte zájem poměřit síly s ostatními a dáte s partou kluků dohromady tým, který chce hrát malou kopanou především pro zábavu, neváhejte se přihlásit.

Web soutěže: www.plmf.eu

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků