Hlavní obsah
Umělecké výtvory zahraničních sprejerů Foto: MPP

Praha přitahuje sprejery ze zahraničí, policie dopadla další dva

Další dva "umělci" se spreji se přijeli vyřádit do Prahy. Jako v případě ničitelů ma Karlově mostě i oni byli záhy dopadeni. Jeden čmáral po fasádě v Karmelitské ulici, druhého zadrželi v ulici Dukelských hrdinů.

Umělecké výtvory zahraničních sprejerů Foto: MPP
Praha přitahuje sprejery ze zahraničí, policie dopadla další dva

První cizinec posprejoval fasádu domu v Karmelitské ulici za notné podpory svých kamarádů. Svědek, který si jich všiml, se proto obrátil na hlídku městské policie. Nakonec strážníkům pomohl i s jejich nalezením na Hlávkově mostě, kde skupinku 4 osob odpovídajících popisu nalezli. Na základě podezření z trestného činu byl jeden z nich, osmnáctiletý mladík, zadržen a předán Policii ČR.

Druhého „umělce“ zachytila  hlídka vykonávající běžnou dohledovou činnost v ulici Dukelských Hrdinů přímo při činu. „A tak byl jen chvilku poté, co pokreslil skleněnou výplň okna, zadržen. Také v tomto případě se jednalo o cizince, který se čin ani nepokusil skrývat. Jak strážníkům sdělil, měl za to, že se to může,! sdělila mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků